Comet

obr: Comet

Logo Comet

Diamantové kotúče  Lamelové kotúče DIA taniere Rezné a brúsné kotúče Keramické kotúče

Comet ZrečeFirma COMET, založená v roku 1958.
Jeden z najväčších výrobcov brusiva v Európe s tromi výrobnými závodmi. Vyrába rezné a brúsne kotúče na oceľ, nerez a stavebné materiály, super tenké kotúče v hrúbkach 1 – 1,8 mm na oceľ a nerez, diamantové rezné a brúsne kotúče na stavebné materiály, diamantové brúsne kotúče na ostrenie nástrojov z HSS a HM, širokú škálu keramicky viazaného brusiva, lamelové brúsne kotúče, lamelové kotúče na stopke, flexibilné brusivá na plátne a papieri v granulácii 40 až 1200 a technické tkaniny z nealkalických vlákien impregnované živicou.

Comet ZrečeVo svojej výrobnej jednotke v Slovinsku a v zahraničí, COMET zamestnáva približne 700 ľudí. Takmer 90% všetkých jeho produkcie sa vyváža do náročných západoeurópskych trhoch a na viac ako 70 krajinách na všetkých piatich kontinentoch.

Poslanie
Pre svojich zákazníkov, COMET ponúka výrobky v oblasti kvalitné umelé brúsne nástroje a technické tkaniny. Vysoká kvalita našich výrobkov je založená na tradícii inovácií získaných desaťročia výskumu a vývoja. To predstavuje naša stála konkurenčnú výhodu a je pre zákazníkov zárukou, že sú stále technologicky vynikajúci produkt. Očakávania našich zákazníkov sú splnené úplnú kontrolu prostredníctvom našich obchodných procesov a komplexná ponuka produktov.

Vízia
COMET bude aj naďalej patriť medzi popredných európskych výrobcov v oblasti kvalitné umelé brúsne nástroje a technické tkaniny. Pozíciu firmy na trhu budú posilnené v rámci podnikateľskej činnosti a reaguje splnenie požiadaviek a očakávania zákazníkov, a to aj na najvyššej technickej a technologickej úrovni.

Oficiálne stránky výrobcu www.comet.si