Elora

obr: Elora

Logo Elora

Skrinky na náradie Kľúče Kliešte Momentové kľúče Skrutkovače

Erich Rauch Elora-Werkzeugfabrik GmbH bola založená v roku 1924 Erichom Rauchom Remscheid / Lüttringhausen, ktorý je v srdci nemeckej výroby nástrojov. Aj cez ekonomické problémy v Nemecku na začiatku 20. storočia, Erich Rauch Senior začal vyrábať Stilson Hasáky a švédsky vzor Hasáky, v pivnici jeho rodičovského domu.

Na uspokojenie neustáleho rastúceho dopytu po výrobkoch Elora a prišlo o rozšírenie škály výrobkov, ktoré zahŕňajú inštalatérske náradie, rezáky potrubia, otvorené kľúče vyrobené z chrómovanej ocele , box kľúče.

Elora RemscheidVzhľadom na rastúci problém nájsť kvalifikovanej pracovnej sily v Remscheid, v roku 1958 Elora otvoril druhý závod, v Munk / Eifel, ktorý stále zostáva dôležitou súčasťou výrobného programu Elora.
 
Dnes 230 vysoko kvalifikovaných ľudí je zamestnaných v ústredí v Remscheid, rovnako ako v druhom výrobnej miesto v Munk, Eifel / Nemecko. Kľúčom pre úspešnú marketingovú World-Wide majú skúsenosti získané v priebehu desaťročí vysokých technických poznatkov kvalifikovaných odborníkov a najmodernejšej techniky.

ELORA výrobky boli vyvinuté a zlepšenie priebehu posledných 85 rokov má poskytnúť prvotriednu kvalitu ručného náradia na rastúci dopyt.
  
Budúcim cieľom je zlepšiť vysoké štandardy, pokiaľ ide o kvalitu a dizajn ručné náradia potrebné odborníkmi.

V tomto ohľade prospech ELORA výhody stredných, súkromne vlastnená spoločnosť: rýchle rozhodnutia, vysokú flexibilitu a priamy vplyv na výrobu a uvádzanie na trh.
ELORA je schopná poskytovať 97% všetkých výrobkov zo skladu. Ešte jeden bod ako uspieť v globálnej konkurencii a posilniť svoju pozíciu na rôznych trhoch.

Oficiálne stránky výrobcu www.elora.de