Flexovit

obr: Flexovit

Logo Flexovit

Rezné a brúsne kotúče Diamantové kotúče Brúsne papiere Lamelové kotúče Brúsne pásy

Flexovit EibergenFLEXOVIT je súčasťou Saint-Gobain, nadnárodnej spoločnosti s viac ako 170.000 zamestnancov po celom svete a tovární a kancelárií v 46 krajinách. Saint-Gobain je, okrem iného, líder v oblasti brusiva.

História
FLEXOVIT začínal ako značka v Enschede, Holandsko v roku 1958 založil spoločnosť Slijptechniek FLEXOVIT používa sa ako silná medzinárodná obchodná značka. V priebehu budúceho roka, zakladateľ Wim Ebbink obchoduje FLEXOVIT brúsne kotúče, on vymyslel názov a že disky vyrobené v Nemecku. V roku 1959 založil vlastnú produkčnú v Enschede FLEXOVIT a Speedoflex disky. Odtiaľ FLEXOVIT rástol ako značka, v Holandsku a okolí disky boli predávané. V priebehu rokov vytvorila FLEXOVIT k celosvetovej značke, s obrazom dokonalosti.

Od 1958 na ..
1958 oficiálne začatie Slijptechniek č.v.
1959 prvý FLEXOVIT a Speedoflex wheelproduction. Prvý medzinárodný predaj vo Veľkej Británii.
1960 prvá dodávka Domáce kolies do Nemecka.
1961 oficiálne začatie Slijptechniek v Eibergen.
1984 zmena názvu z Slijptechniek BV do FLEXOVIT
1989 úvod do burze v Amsterdame.
1992 Segr Europa BV (Groenendijk) sa pripojí FLEXOVIT.
Spojovací 1998 Saint-Gobain (Abrasives).

Saint GobainZaostrené na užívateľa
Koncový používateľ pre nás je osoba, ktorá má poskytovať vysoko kvalitné, servisné záväzky, rýchle dodanie ... čokoľvek, aby sa ubezpečil, môžete optimálne vykonať v efektívnej práci!

Výhody - značka
V divízii Brúsne služieb našim zákazníkom prostredníctvom štruktúrovanej jednotiek v 26 krajinách sveta a zamestnávame približne 15.000 ľudí. Saint-Gobain Abrasives je jediným medzinárodným výrobcom vyrábať tri hlavné typy brusiva, brusiva lepené, obalené brusiva a diamantových výrobkov. Divízia výhody sú: výnimočné technológie, dobre známy sortiment výrobkov, povesť pre kvalitu a inováciu a vysoko efektívnu distribučnú sieť s oficiálnym autorizovaných distribútorov po celom svete.

Oficiálne stránky výrobcu www.flexovit.com