Manovre

obr: Manovre

Logo Manovre

Pracovné oblečenie Ponožky Ochranné okuliare Rukavice Pracovná obuv

Plano-Manovre Pracovné oblečenie a ponožky MANOVRE sú zhotovené v exkluzívnom štýle z prvotriednych materiálov do ktorých boli zhmotnené výskumné poznatky svetových firiem ako napr. DuPont. Manovre je vynikajúce ochranné vybavenie, ale predovšetkým je to celo značkový (design) výrobok, istý znak postavenia medzi robotníkmi s veľmi zaujímavou cenou. V oblečení sú podľa určenia realizované rôzne materiály, ktorých vlastnosti sú zabezpečené príslušnými ochrannými značkami prípadne ich kombinácie.

TECHNICKÉ MATERIÁLY
Na časť odevu MANOVRE sa nielenže dobre pozerá, ale je predovšetkým pripravená s vami pracovať, pretože je vyrobená z najlepších technických tkanín. Cordura® - pre vystužené časti odevu, Teflon fabric protector® - pre maximálnu odpudivosť vody a škvŕn bez ovplyvnenia prievzdušnosti tkaniny, Syrex® - veľmi odolné inovačné vlákno z vlny a polyesteru, ktoré sa nekrčí a ľahko sa perie a žehlí, Stopice® - dvojzložková tkanina, ktorá neprepúšťa vodu ani vietor, Warmotex® - vzdušná polyesterová tkanina, ktorá zaručuje izoláciu od horúčavy a odolnosť voči vetru.

Ochranné prostriedky
Okuliare ako ochrana očí nielen pri práci ale aj pri športe a zábave v TOP dizajne a vysokej kvality.
Oči – patria k častiam tela najviac vystavených nebezpečiu úrazu a sú súčasne najzraniteľnejšie. Ich dokonalú ochranu zabezpečia len kvalitné ochranné štíty, testované špeciálne na tento účel a následne certifikované (rámy aj sklá). Musia byť ale zhotovené tak aby ich nosenie nebolo príťažou, ale samozrejmosťou. Z našej ponuky si určite vyberiete.

Všetky z
- polycarbonatu,
- anti UV filtrom,
- odolné voči poškriabaniu.

Niektoré okrem toho
- pre zváračské práce,
- s vysokou viditeľnosťou,
- protislnečné,
- do hmly.

Rukavice
Určite to poznáte. Keď pracujete v rukaviciach a potrebujete vybrať nejakú drobnosť, alebo vykonať jemnejšiu prácu v rámci „hrubého“ pracovného procesu prvé čo urobíte je stiahnutie rukavíc. Na to, použitím vhodných rukavíc PLANO-Manovre, môžete smelo zabudnúť. V týchto rukaviciach nielen že budú ruky, ako najvýnimočnejší nástroj na svete, spoľahlivo chránené, ale budete mať zabezpečené pohodlie v každej pracovnej situácii za každého počasia. Súčasne môžete pracovať s citom a bezpečne. To všetko je umožnené použitím špeciálnych materiálov a ich vzájomnou kombináciou tam kde sa príslušné vlastnosti v rámci rukavice požadujú.

Oficiálne stránky výrobcu www.planoeurope.com