Mitutoyo

obr: Mitutoyo

Logo Mitutoyo

Posuvné meradlá Mikromertické meradlá Odchýlkomery Mikroskopy Zber dát

Mitutoyo Na začiatku bol len mikrometer. Všetky sa začalo v Japonsku v roku 1934 s výrobou jedného výrobku: mechanického mikrometra.
Dnes, zhruba 70 rokov po svojom založení, Mitutoyo skupinu vo viac ako 80 krajinách po celom svete s úradmi, výrobnými závodmi, distribučné siete, a národných zástupcov.
S viac ako 5000 položiek Mitutoyo je najväčší a najviac diverzifikovaný globálny dodávateľ meracích prístrojov na meracej produkcie. Vyvíja a vyrába bežné a štandardné stroje, povrchové a obrysovacie meracie prístroje, optické zobrazovacie systémy, a 2-D a 3-D súradnicové meracie stroje. Vyskytujú na celom svete v 12 japonských výrobných závodov a ďalších tovární

Cieľ
Spoľahlivé meranie a testovanie zariadení sú neodmysliteľnou súčasťou prakticky všetkých moderných výrobných postupov. Ako medzinárodne diverzifikovaného výrobcu Mitutoyo robí pre široký rozsah a je pripravený na jednotlivé výrobky a systémové riešenia - až do výšky piatich miliónov ročne vyrobených kusov. Navyše, široký sortiment príslušenstva a prichádza - ako ďalšie zameranie - výkonný softvér pre koordináciu, vízie systémov a tvar, povrch a obrys merania. Všetky navrhnuté a vyrobené prístroje sú na najvyššej technickej úrovni - a pomer cena / výkon, ktorý tiež zaručuje efektívnosť výpočtu a presné výsledky. Pre presnosť bez kompromisov.

Yehan Numata Zakladateľ
Múdrosť, láskavosť, pevnosť: tri podstatné črty človeka - a tiež podnikateľa. Takže takto vyzeral, Mitutoyo a zakladateľ Yehan Numata. Obozretnosť, interpretoval to ako darček pre presné (na trhu), monitoring, schopnosť viesť dialóg ako výraz láskavosť a ústretovosť, moc ako schopnosť rozpoznať požiadavky sú splnené s elánom.
Zásady, ktoré stále ovplyvňujú dnešnej vlastné od firmy Mitutoyo: ako zákazník orientovaný na produkt filozofia, komplexný servis a ochotu byť technicky pôsobivý výkon odrody.

Nárok
Kto potrebuje presnú prácu, potrebujete partnera, so zmyslom pre proporcie. Nielen vo vývoji a poskytovaní ideálneho technického vybavenia, ale aj pred a potom - na poradenstvo a služby. Perfektní výkon vo všetkých oblastiach a ponúknuť, sa Mitutoyo stal svetovo uznávaným lídrom. Udržanie a posilnenie tejto pozície buduje každý deň, jeho motivácia, ktorá nadchne každého Mitutoyo zamestnancov. V oblasti výskumu a vývoja, výroby, predaja, služieb, a pri orientácií na zákazníka, partnerstvo konzultácie. V celosvetovom meradle a pre každého používateľa priamo na mieste - pretože on sám je zodpovedný za Mitutoyo meradlo všetkých vecí.

Oficiálne stránky výrobcu www.mitutoyo.sk