Novus

obr: Novus

Logo Novus

Kamery DVR Objektívy Vonkajšie kamery IP zariadenia

Novus O spoločnosti
Novus Security je súčasťou súkromnej Skupiny spoločností, ktorá vznikla v roku 1995. Spoločnosť začala pracovať v marci 2003 a zamerala sa na oblasť CCTV techniky, čím bola naplnená stratégia Skupiny o rozšírenie podnikania v bezpečnostnom priemysle. Skupina vlastní cca 3700 metrov štvorcových obchodných plôch vo Varšave a zamestnáva 600 pracovníkov. Produkty NOVUS sú distribuované po celej Európe prostredníctvom siete autorizovaných zástupcov, ktorí poskytujú svojim zákazníkom maximálnu podporu a technickú pomoc s ohľadom na ich priania a požiadavky. Ako časť nášho projektu, ako aktívne posilňovať našu pozíciu na medzinárodnom trhu, je vyhľadávanie partnerov, ktorí už majú skúsenosti a úspechy v oblasti CCTV priemyslu.

Naše vízie
Vo svete v ktorom žijeme je dôležité venovať bezpečnosti pozornosť a video o monitorovaní sa v dnešnej dobe ukázalo biť jedným z najlepších odstrašujúcich prostriedkov proti zločinu. Jednoducho na rozdielnom trhu medzi lacnými ale nespoľahlivými produktmi a drahými systémami od osvedčených výrobcov, zákazníkovi chýba tretia alternatíva. NOVUS má v úmysle postaviť most cez túto trhlinu , a to ponukou varianty vysoko kvalitných výrobkov CCTV techniky za konkurenčné ceny. A najviac , pri zákazníkoch s neobvyklými požiadavkami na bezpečnosť, kvalitu a efektívnosť, usilujeme o to biť najlepší v našom odbore.

Náš cieľ a poslanie
V NOVUS e sme odhodlaný robiť život veľa ľuďom bezpečnejší. Preto stále zásobujeme európske bezpečnostné trhy vysoko kvalitnými CCTV zariadeniami prispôsobenými k ochrane osobného majetku, významných priemyslových priestorov a rovnako tak i verejných miest. Našu prácu prevádzame tak, aby stavba a udržovanie dobrých vzťahov zo zákazníkmi bolo založené na dôvere a úprimnosti, čo je kľúčový faktor nášho obchodu.

Obchodná stratégia
-Udržanie širokého portfólia a vysokej kvalite produktov.
-Vývoj produktov a uvádzanie noviniek na trh.
-Rozširovanie obchodného teritória a vyhľadávanie nových obchodných partnerov.
-Zaistenie podporí našich distribútorov v obchodnej, marketingovej a technickej oblasti.
-Rýchle a bezproblémové vybavenie objednávkových a logistických procedúr.
-Zaistenie osobnej a efektívnej technickej podpory pre našich obchodných partnerov a montážne Firmy.


Predaj a školenie
Pre našich partnerov zaisťujeme nepretržitú starostlivosť a podporu pomocou profesionálneho obchodného personálu. Každý partner je zastúpený príslušným obchodným zástupcom, ktorý prevádza predaj od objednávky až po doručenie, zaisťuje hladký a rýchly predaj a osobný kontakt zo spoločnosťou NOVUS. NOVUS Security pre svojich partnerov organizuje komplexný školiaci program, zameraný na prezentáciu NOVUS produktov alebo riešenie špecifických problémov. Školenia sú vedené našimi najlepšími technikmi a konajú sa buď v hlavnom sídle NOVUS Security alebo v prevádzkach našich partnerov, ktoré dovoľujú predviesť na mieste kompletnú ponuku zariadený NOVUS u.

Výstavy a Marketing
Vďaka našej celosvetovej sieti distribútorov sú produkty NOVUS u prezentované na mnohých miestach. Vďaka tomu je naša značka na mnohých trhoch uznávaná ako synonymum technického pokroku, vysokej kvality a spoľahlivosti.Sme hrdý nato, že sme schopný ponúknuť komplexnú asistenciu. Podporujeme našich partnerov pomocou produktových katalógov, letákov, prospektov, reklám, propagačných darčekov, spoločných akcií a asistencií pri výstavbe výstavných stánkov NOVUS u. Ďalej im pomáhame cez internetové stránky vypracované spoločnosťou a regionálnymi internetovými stránkami v mnohých európskych jazykoch, ktoré sú tvorené v spolupráci z našimi partnermi. Budujeme značku pomocou našich intenzívnych marketingových aktivít ako sú informačné bulletiny a systém produktových informácií, špeciálnych ponúk, promo letákmi, ako aj najrôznejšími formami prezentácií, napr. Road show.

Technická podpora, servis a záruka
Naši technici sú stále pripravený vyriešiť všetky nejasnosti alebo otázky, ktoré sa môžu vyskytnúť počas inštalácie alebo používaní NOVUSu systémov. Servisné oddelenie NOVUS Security s jeho úspešnými technikmi a moderným zariadeným, je schopné rýchle vyriešiť aké koľ vek servisné problémy. Produktový servis v záručnej dobe, rovnako ako pozáručný servis, je zaistený pre všetky produkty NOVUSu. Kvalifikovaný personál zaisťuje podporu, servis a efektívne zaistenie náhradných dielov všetkým distribútorom.

Naše produkty
Produkty značky NOVUSu sú vyrábané s dôrazom na ich kvalitu a s ohľadom na bezpečnosť a komfort ovládania. Výrobky CCTV systémov značky NOVUSu spĺňajú požiadavky noriem Európskej únii ( CE,WEEE RoHS ) a Ruskej federácii ( GOST – R ).

Oficiálne stránky výrobcu www.novuscctv.pl