Schneider

obr: Schneider

Logo Schneider

Výroba stlačeného vzduchu Úprava stlačeného vzduchu Rozvod stlačeného vzduchu Pneumatické náradie Striekacie pištole

Schneider Základný kameň pre dnešný Schneider spoločnosť bol položený 1. októbra 1966 v Ditzingen blízkosti Stuttgartu.

Zakladateľ spoločnosti je Schneider Wilfried.
Sortiment výrobkov rozšíril o pneumatické zariadenia a náradie, kompresory a program bol upravený viac a viac na potreby zákazníkov prevažne remeslá.

Naše kompresory a nástroje nie sú určené len na zjednodušenie mechanickej práce, ale takisto významne prispieť k zlepšeniu kvality práce. To platí pre široké rozmedzie - zákazníkov. Naše nástroje sú určené pre použitie v dielňach, ale možno nájsť aj v súkromných domoch.

Vzhľadom na to je veľa rokov je Schneider Druckluft lídrom trhu v oblasti kompresorov pre hobby, malé dielne a malé a stredne - veľké priemyselné podniky.

V súčastnosti ponúkame kompletné riešenie problematiky stlačeného vzduchu, čo zahŕňa zdroje tlaku - kompresory, rozvody a zariadenia na úpravu stlačeného vzduchu, pneumatické náradie, filtre, ekologickú likvidáciu kondenzátu, regulátory tlaku, rýchlo spojky, hadice a všetok iný materiál súvisiaci s prácou so stlačeným vzduchom. Naše služby začínajú s vypracovaním návrhu, pokračujú dodávkou a montážou, záručným a pozáručným servisom.

Slogan spoločnosti je „remeslo so stlačeným vzduchom – naša budúcnosť“

Oficiálne stránky výrobcu www.schneider-druckluft.de