Stahlwille

obr: Stahlwille

Logo Stahlwille

Kľúče Kliešte Momentové kľúče Skrutkovače Skrinky na náradie

Eduard Wille STAHLWILLE - tradičný nemecký výrobca náradia ktorého korene siahajú až do roku 1862, kedy firmu založil EDUARD WILLE.

Jeho potomkovia a rodinní príslušníci firmu zveľaďovali až do dnešnej podoby. V súčasnosti ma firma viac ako 600 zamestnancov a špecializuje sa na výrobu náradia ktoré je určené hlavne pre ťažké priemyselné nasadenie.

V ponuke je kompletný sortiment náradia v priemyselnej kvalite určené pre autoservisy a opravárenskú činnosť v leteckom a ostatnom priemysle.

Dominantou sú kľúče a momentové kľúče (určené meradlá). Ak sa chcete vyhnúť pokute používajte len schválené typy, s platným overením!

Vzhľadom na neustále sa zvyšujúce podmienky na kvalitu sa aj u nás začína presadzovať možnosť dokladovať rozhodujúce úkony v priebehu výroby alebo montáže. (V krajinách západnej Európy a vo firmách ktoré získali značku kvality ISO je to podmienkou)

Stahlwille Firma STAHLWILLE vyrába napr. momentové kľúče s výstupom na výpočtovú techniku, čím je možné monitorovať dotiahnutie každého spoja s možnosťou vystavenia protokolu.

Medzi hlavné skupiny sortimentu patria: kľúče vidlicové, očkové, úderové, nástrčkové v sadách aj jednotlivo, bity, momentové kľúče, skrutkovače, kliešte, autoklampiarske náradie, špeciálne sady pre značkové autoservisy a iné špeciálne náradie. Náradie je vyrábané v metrických, alebo v palcových rozmeroch.

Oficiálne stránky výrobcu www.stahlwille.de