Unior

obr: Unior

Logo Unior

Kliešte Záhradné kliešte Kladivá a sekáče Momentové kľúče, uhoľníky, vodováhy Skrinky na náradie

Unior Unior, a.s., je jedným z najväčších a najdôležitejších slovinských exportérov. V rámci svojich štyroch segmentov výroby: kované výrobky, ručné náradie, obrábacie nástroje a cestovný ruch sa spoločnosť so všetkých síl snaží poskytovať vysokú kvalitu, v čo najvyššej miere využívať vlastné kapacity, rozširovať výrobu a zvyšovať zisk.

Jedna tretina objemu predaja pochádza z našej najstaršej činnosti - výroby náradia. Dlhá užitočná životnosť náradia Unior sa dosahuje vynikajúcou tradíciou kovania náradia a využívaním nových technologických poznatkov a špičkových materiálov, ako je napríklad chróm - vanádiová oceľ. Dizajn, vývoj a výroba ručného náradia Unior sa neustále prispôsobuje novým požiadavkám zákazníkov.

Unior Originálne výrobné riešenia poskytujú výnimočnú použiteľnosť, efektivitu a estetický vzhľad náradia. Výroba ručných nástrojov, ktorá zahŕňa viac než 3 000 rozličných produktov, uľahčuje rôzne práce a činnosti. Naše ručné náradie je výsledkom účinného systému riadenia kvality v súlade s medzinárodným certifikátom ISO 9001/2000. Vysokonapäťové náradie sa testuje v súlade s normou DIN EN 60900 a získava certifikát VDE. Výrobná skupina ručného náradia Unior je držiteľom štandardu kvality SQ (Slovenian Quality, slovinská kvalita), čo je taktiež dôkazom uspokojovania požiadaviek profesionálnych používateľov ručného náradia.

Ochranná známka UNIOR je zárukou dlhej životnosti náradia a úplnej spokojnosti väčšiny náročných zákazníkov. Značka UNIOR je registrovaná vo viac než 80 krajinách na piatich kontinentoch.

Program ručného náradia je držiteľom medzinárodného certifikátu kvality ISO 9001, ktorý sa vzťahuje na vývoj, výrobu a predaj ručného náradia a kovových skriniek na ručné náradie, už od roku 1994. Elektrické náradie je testované v súlade s certifikátom VDE.

Oficiálne stránky výrobcu www.unior.com