Varstroj

obr: Varstroj

Logo Varstroj

MMA zváračky Zváranie elektródou MIG/MAG zváračky MIG zváračky Varus

Varstroj Varstroj a.s. Spoločnosť je popredný výrobca, predajca a poskytovateľov služieb v oblasti zváracej a rezacej techniky v Slovinsku a silným hráčom v tejto oblasti v širšom regióne.
Naša výroba sa skladá z veľkého sortimentu výrobkov ako sú zváracie stroje, CNC stroje pre plazmové rezanie plameňom a mikroprocesorom riadené stroje na automatické a robotické zváranie.

Vyvážame naše výrobky do Európskych a mnohých ďalších trhoch vo svete.

V posledných niekoľkých rokoch sme sa snažili dosiahnuť veľa certifikátov, pokiaľ ide o bezpečnostné predpisy EÚ a elektromagnetickej kompatibility. V súlade s našimi produktmi s právnymi predpismi EÚ sme dosiahli certifikát ISO 9001 v roku 1999 a certifikátu ISO 9001:2000 v roku 2002.

Varstroj-Lendava Varstroj je stredne veľká výrobná spoločnosť so sídlom v meste Lendava, nachádza v blízkosti maďarskej, chorvátskej a rakúskej hranice.
Široká ponuka kvalitných výrobkov, štyridsať rokov tradície, výhodná geografická poloha, vhodné a efektívne výroby sú zárukou pre úspešné podnikanie vzťahov

Poslanie Varstroj a.s. je:
1. Uspokojenie potrieb a očakávaní odberateľov na kvalitné riešenia v oblasti oblúkového zváranie, automatického a robotického zvárania a rezania.
2. Optimálne nastavenie majiteľov , zamestnancov a sociálne prostredie.

Hodnoty:
Starostlivosť o osobný rast a rozvoj kádra - Excelencia
Stimulácia tímovej práce - Otvorenosť vo vzťahoch
Rozvoj procesu organizácie - Účinnosť
Motivovanie a kreatívnosť spolupracovníkmi - Úspech
Znalosti ako najvyššia hodnota - Odbornosť
Naplnenie očakávania zákazníkov - Konkurencieschopnosť


Oficiálne stránky výrobcu www.varstroj.si