Wera

obr: Wera

Logo Wera

Skrutkovače Momentové kľúče Úderové kľúče Inbusové a torxné kľúče Sady bitov

Wera je jedným z medzinárodných špičkových výrobcov skrutkovacie náradia v ústrednom podniku vo Wuppertale / Nemecko. Wera vyvíja a vyrába skrutkovacie náradie pre profesionálne nároky.

Wera Predstavy
Wera prekvapuje svojich užívateľov stále a znovu s mimoriadnymi nápadmi ohľadom produktov, ktoré v praxi vedú svojimi špeciálnymi a často jedinečnými vlastnosťami k lepším pracovným výsledkom pri skrutkovaní.

Veľká šírka sortimentu
Sortiment zahrnuje viac ako 3000 druhov tovarov a obsahuje pravé riešenia problémov aj pre individuálne úlohy. Obsiahly program produktov ponúka profesionálnemu užívateľovi perfektné riešenie všetkých prípadov skrutkovania.

Veľké expertné znalosti
Už viac ako 70 rokov sa firma Wera sústreďuje na vývoj a výrobu skrutkovacieho náradia. Zameranie na skrutkovacie náradie bolo dôsledne dodržiavané a tým sa firma Wera stala celosvetovo uznávaným výrobcom.

Špičkový inovátor
Každý rok prekvapuje firma Wera odborný svet premyslenými riešeniami nástrojov pre problémy skrutkovania. Vždy znovu a vždy pre užívateľov. Dôsledkom preto je, že firma Wera bola zvolená medzi 5 podnikov z najviac inováciami zo všetkých odvetví nemeckého stredného stavu. A to naprieč všetkými odvetviami. Veľký počet užívateľov , ale také renomovaný návrhári pravidelne chvália design produktov firmy Wera. Tak bola firma Wera v roku 2009 napríklad vyznamenaná cenou iF product design award za Wera Zyklop.

Výrobca kvality
Kvalita musí súhlasiť. To je garantované našou priebežnou kontrolovanou výrobou. Dôsledok: Percento reklamácií sa blíži nule.

Značka a kvalita
Už veľa rokov je firma Wera značkovým výrobcom a spoľahlivým partnerom priemyslu, obchodu a užívateľov. Príkladom toho sú naše špičkové kvóty dodávok, naše vonkajšia a vnútorná služba orientovaná na zákazníka a vynikajúce hodnotenie od profesionálnych užívateľov.

Rozsiahle školenia
Wera ponúka vo svojom „Werariu“ na 700 m2 plochy pre rozsiahle možnosti školenia. Produkty a prednosti produktov sú presvedčivo ukázané. Školenia v sídlach zákazníkov sú samozrejmé tiež súčasťou programu školení.

Spoľahlivá logistika
Dodávateľské možnosti nášho katalógového programu sú 100%. Objednávky pomocou balíkovej služby do 17,00 hod. sú spravidla v ten deň podané k odoslaniu.

Ochrana práv chráni firmu Wera, obchodných partnerov a našich užívateľov. Z väčšej časti ochrana práv sa stará predovšetkým o to, aby obchod a užívatelia boli ochránený pred menej hodnotnými a zameniteľnými kópiami. Celosvetová sieť právnikov sa stará o rýchle zničenie prípadne sa vyskytujúcich kópií.

Oficiálne stránky výrobcu www.wera.de