BOW-5702210,okružná píla s posuvnou hlavou KGZ210E
Kód:
18419
Priemerné hodnotenie produktu je 0,0 z 5 hviezdičiek.
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Značka:
Holzstar
Skladom
(1 ks)
Môžeme doručiť do:
−
Pridať do košíka
Mobilná a univerzálne použiteľná píla na drevo.
Laserový ukazovateľ na vyznačenie línie rezu
Plynulé dvojité nastavenie sklonu
Nastaviteľné dorazové koľajnice a bočné vyťahovacie dorazy pre dlhšie obrobky
Dvojito nastaviteľné obmedzenie hĺbky rezu s jednoducho prepínateľným dorazom
Posuvná hlava umožňuje rozšírený rezný rozsah
Svěrák a upínacie zariadenia pre isté upnutie obrobku
S odsávacím nátrubkom pre vak na prach alebo pripojenie odsávacieho zariadenia
Detailné informácie
Tlač
Opýtať sa
Zdieľať
Tweet
Zavrieť
ODBORNÉ PORADENSTVO
Pýtajte sa, radi vám poradíme
RÝCHLE DODANIE TOVARU
Po celom Slovensku do 24-48 hod.
RÝCHLY SERVIS NÁRADIA
Spoľahlivo, rýchlo a kvalitne
Popis
Diskusia
Podrobný popis
Technické údaje
Priemer pílového kotúča
210 mm
Otáčky
4500 ot/min
Príkon
1500 W
Elektrické pripojenie
230 V
Rozmery (š × v × h)
650 × 430 × 450 mm