Proxxon

obr: Proxxon

Logo Proxxon

Gola sady Račne a momentové kľúče Kľúče Skrutkovače Ručné elektrické náradie

Proxxon PROXXON sídli v Nemecku a tam aj bola založená 1. december 1977 v Niersbach.

Cieľom spoločnosti bolo vyrábať elektrické náradie hobby pre viac aplikácií, rovnako ako rôzne pracovné úlohy, dáva používateľom vysoký výkon, moc, náradia o veľkosti, ktoré nikdy predtým neboli ponúknuté. Vysoko kvalitné nástroje pre jemné sily pre modelárov, prístrojové mechaniky, optici, klenotníkov a ďalšie.

Prostredníctvom inžinierstvo a produkovať množstvo elektrického náradia pre zložitý projekt, uvedenie dôraz na nízku hmotnosť a tenký dizajn, PROXXON Veľmi rýchlo sa stal synonymom pre vysoko kvalitné nástroje v tomto segmente, bez ohrozenia výkonu.

Našou filozofiou vždy bolo poskytnúť užívateľovi na mieru - vyrobené nástroje pre špeciálne projekty, namiesto toho ponúka multi - funkčné zariadenie, ktoré je vyrobené za všetko, ale nemôžeme nič robiť správne. Zameranie na tento cieľ umožnil ďalší rozvoj užitočných nástrojov, čo viedlo k sérii viac ako 50 jednotiek pre rôzne aplikácie, všetky zamerané na to, aby zložité projekty, jednoduchšie a presnejšie pre našich zákazníkov.

Dnes PROXXON rad obsahuje užitočné jednotky z rotačné nástroje, detail-, pásové a uhlové brúsky, rytci, stroje, lavice vŕtačky, okružné píly alebo prejdite na kompletný sústružnícke a frézovanie stroje.

Náš záväzok najvyššej kvality a služieb bolo možné vytvoriť líniu, ktorá nájde verných zákazníkov po celom svete.

PROXXON na výhradných distribútorov vo viac ako 80 krajinách sveta.

Oficiálne stránky výrobcu www.proxxon.com