ZĽAVY 10-20% Zaregistrujte sa u nás a Z KAŽDÉHO NÁKUPU ZÍSKAJTE ZĽAVU. Viac o zľavách NÁJDETE TU »

SCANGRIP-03.5444,montážne svietidlo NOVA 12K /S.Nr:

Kód: 20209
Neohodnotené
Značka: SCANGRIP
271,10 € 225,92 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

SCANGRIP 03.5444 | NOVA 12K / NOVA12K - elektrické svietidlo reflektor 10000 lm COB LED (vysokoúčinná) - bezkontaktné ovládanie BLUETOOTH. NOVA 12K

Detailné informácie

odborne poradestvo
ODBORNÉ PORADENSTVO
Pýtajte sa, radi vám poradíme
rychle dodanie
RÝCHLE DODANIE TOVARU
Po celom Slovensku do 24-48 hod.
rychly servis
RÝCHLY SERVIS NÁRADIA
Spoľahlivo, rýchlo a kvalitne

Podrobný popis

SCANGRIP NOVA 10K využíva najmodernejšiu COB LED technológiu, vďaka ktorej dosahuje extrémne vysoký svetelný výkon s absolútne rovnomerným osvetlením.
Úroveň CRI (index podania farieb) sa blíži k hodnote denného svetla, poskytuje teda prirodzenejšie podanie farieb osvetleného miesta a zabezpečuje skvelú viditeľnosť.
Ploché telo lampy je vyrobené z tlakovo liateho hliníka, vďaka čomu je extrémne odolná a znáša aj nešetrné zaobchádzanie. Okrem toho je vodotesná a vydrží vlhké a špinavé pracovné prostredie. Je vhodná aj na vonkajšie práce vo všetkých druhoch počasia. Pracovné svetlo pre profesionálov. Lampa je určená pre efektívne každodenné použitie. Pohodlne sa prenáša z jedného miesta na druhé, bez nebezpečenstva popálenia, vzhľadom k nízkej teplote na povrchu lampy. Naklápací stojan umožňuje umiestniť lampu v požadovanom uhle osvetlenia, alebo ho použiť na zavesenie. Rukoväť je možno použiť aj na praktické navinutie kábla.
Svietivosť až fantastických 12000lm.
Nová funkcia stmievania umožňuje nastaviť intenzitu svietidla v piatich rôznych stupňoch svietenia: 10%, 20%, 50%, 75% a 100%
Indikátor nabitia zobrazuje čas svietenia, pri ktorom bude svietidlo svietiť pri danej intenzite.
Pomocou integrovaného držiaku je možné svietidlo uchytiť na držiak SCANGRIP TRIPOD (nie je súčasťou balenia!) alebo na pojazdný stojan SCANGRIP WHEEL STAND (nie je súčasťou balenia!)